Obchodní zástupce OFF Trade - Poděbrady, Kolín, Nymburk

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Mnichovo Hradiště

Charakteristika pozice:

Chcete pracovat s výrobky, které jsou součástí české kultury a tradice? Chcete se podílet na úspěchu našich značek u zákazníků? Chcete být součástí týmu, který chce být úspěšný a je hrdý na svou práci?

Oblast: Poděbrady, Nymburk, Kolín, Kutná Hora

Ozvěte se nám!

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za dostupnost a kvalitní prezentaci produktů Plzeňského Prazdroje na maloobchodních provozovnách (obchodní řetězce, prodejny)
  • Budování obchodních vztahů se zákazníky, včetně získávání nových odběratelů
  • Řízení a kontrola práce doplňovačů zboží na jednotlivých prodejnách, hodnocení jejich výkonu
  • Zodpovědnost za realizaci regionálních a celorepublikových marketingových akcí zaměřených na podporu jednotlivých značek a spolupráce na jejich vyhodnocení
  • Pomoc při vyřizování reklamací
  • Hledání možností dalšího umístění našich výrobků na prodejní ploše zákazníků

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou a praxe v aktivním prodeji (výhodou)
  • Orientace na zákazníka
  • Ochota na sobě pracovat, vize osobního rozvoje a hledání možností, jak ho dosáhnout
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Produkt, který je radost prodávat
  • Dobré zázemí a podmínky pro práci
  • Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
  • Příležitosti ke kariérnímu růstu
  • Smlouva na dobu určitou - zástup za MD/RD

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mnichovo Hradiště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová