Manažer nákupu – marketingová komunikace

Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho nákupního týmu v Plzeňském Prazdroji hledáme šikovného kolegu či kolegyni na pozici Local Category Manager se zodpovědností za oblast marketingové komunikace.
Category Manager je hlavní podporou pro zavádění nákupních strategií na českém a slovenském trhu s cílem dosažení co nejvyšší efektivity, ale zároveň i úspor v celkových nákladech vynaložených na nákup marketingových služeb. Úzce spolupracuje s regionálními manažery nákupu i kolegy z oddělení marketingu a komunikace.

Náplň práce:

  • Spolupráce s regionálním týmem category managementu/nákupu a vedení týmu specialistů nákupu v České a Slovenské republice
  • Realizace nákupních strategií, nastavení KPIs a kontrolních mechanismů pro úspěšnou implementaci regionálních strategií
  • Podpora a realizace výběru dodavatelů
  • Klasifikace a kategorizace dodavatelů, definování směrnic/pravidel pro vyhodnocování a auditování dodavatelů
  • Podpora aktivit na rozvoj dodavatelů, pořádání hodnotících porad za účelem zvyšování efektivity spolupráce a snižování nákladů
  • Implementace nových smluv na lokální úrovni
  • Monitoring zpětné vazby a plnění smluv ze strany interních zákazníků
  • Rozvíjení vztahů s interními zákazníky i dodavateli, identifikace příležitostí ke snížení celkových nákladů
  • Úzká spolupráce s oddělením marketingu a komunikace

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Alespoň 3 roky zkušeností v nákupu, ideálně v mezinárodní FMCG společnosti
  • Orientace v oblasti marketingové komunikace, spolupráce s agenturami
  • Zkušenost s vedením lidí vítána
  • Výborné analytické schopnosti, porozumění businessu a korporátních procesů
  • Strategické myšlení, schopnost identifikovat příležitosti i rizika
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Schopnost budování a udržování vztahů, proaktivní přístup
  • Plynulá znalost českého i anglického jazyka

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Propracovaný systém osobního a profesního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Lokalita: Praha

V případě, že Vás nabídka oslovila, prosím, zašlete svoje CV v anglickém jazyce.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková