Zásobovač závodu junior | Plzeň

Doprava, logistika a zásobování, Nákup

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu hledáme kolegu/kolegyni na pozici zásobovače závodu pro oddělení logistiky závodu Plzeň. Hlavní činností na této pozici je pořízení a zpracování nákupních objednávek, fyzický příjem dodávek, výdej skladových položek, inventarizace skladů. Zásobovač je v kontaktu s našimi dodavateli, externími sklady, domlouvá dodací termíny a kontroluje dodané zboží, řeší přesuny materiálů a surovin mezi závody.

Náplň práce:

• Zpracování požadavků a objednávek na nákup
• Správa objednávek v SAP
• Zajištění přepravy v případě, že není s dodavatelem domluveno jinak (např. vratný materiál).
• Komunikace s dodavateli, externími sklady
• Spolupráce s oddělením kvality při řešení reklamací s dodavateli a s oddělením nákupu při výběrových řízeních
• fyzickou přejímku a kontrolu bezzávadnosti dodávek, jejich vhodné uskladnění, označení, vyhotovení a jejich evidence
• vede evidenci a vrácení vratných obalů dodavateli

Požadavky:

• Min SŠ vzdělání s maturitou
• Schopnost analytického a logického myšlení, vnímat věci v širších souvislostech
• Komunikační dovednosti na vysoké úrovni
• Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, SAP výhodou)
• Znalost AJ nebo NJ primárně pro emailovou komunikaci
• Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

• Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Zajímavou práci s možností rozvoje v rámci společnosti
• Široké portfolio benefitů
• Základní mzdu + příplatky + 10% čtvrtletní bonus
• Pravidelné roční navyšování mzdy
• Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 10 000 Kč
• 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
• Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
• Možnost volných vstupenek na kulturní a sportovní akce
• Dobrá závodní jídelna, dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
• Nápoje na pracovišti zdarma
• Příspěvek za věrnost
• Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích
• Nástup možný ihned případně dle dohody
• Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Druh pracovní smlouvy:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Schwagerová