Obchodní zástupce/Specialista rozvoje obchodu

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Břeclav, Hodonín

Charakteristika pozice:

Pro prodejní kanál ON Trade - HoReCa hledá společnost Plzeňský Prazdroj motivovaného uchazeče ke spolupráci na pozici Obchodní zástupce (Specialista rozvoje obchodu) pro oblast Břeclav, Hodonín.
Jste schopný obchodník, znalec tohoto regionu a máte bydliště v některé z těchto oblasti? Přihlaste se nám a právě Vy můžete být náš nový kolega v týmu.

Náplň práce:

• Budování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
• Zajištění prodeje produktového portfolia u zákazníků ve svěřené oblasti
• Získávání zákazníků, komunikace se zákazníky ve svěřené oblasti
• Příprava obchodních nabídek
• Implementace aktivit na podporu prodeje (POSM materiály a ostatní podpůrné aktivity)
• Úzká spolupráce s vedoucím oblasti, pravidelný reporting a související administrativa

Požadavky:

• Min. SŠ vzdělání
• Nadšení pro obchod a pivo
• Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky - výhodou
• Podnikatelský duch - aktivně a efektivně pracovat s obchodními příležitostmi
• Schopnost uvažovat o svěřeném teritoriu a zákaznické základně jako o celku a prohlubovat spolupráci se zákazníky v této oblasti s ohledem na jejich potřeby
• Komunikativní osobnost, schopnost najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích
• Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

• Produkt, který je radost prodávat
• Dobré zázemí a podmínky pro práci
• Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
• Příležitosti ke kariérnímu růstu
• Dobré finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům
• Balíček firemních benefitů

Ostatní:

Nástup: červen 2018, dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Břeclav, Hodonín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková