Administrativní brigáda v pivovaru

Administrativa, Doprava, logistika a zásobování

Zajímá Vás pivo? Chcete se o dozvědět více o jeho distribuci k zákazníkům?
Plzeňský Prazdroj nabízí administrativní brigádu, při které Vás čeká přátelské prostředí a možnost práce pro jedničku na českém pivním trhu.

Dohoda o pracovní činnosti Brigáda, od 1. 6. 2018 do 30. 9. 2018 Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Pro letní špičku hledáme posilu do malého týmu dispečerek. Brigádu můžete mít od června do září. Pracujeme na ranní a odpolední směnu, takže užijete i letního počasí!

Náplň práce:

  • administrativní výpomoc týmu
  • základní fakturace
  • archivace dokumentů

Požadavky:

  • ochota pracovat
  • pozitivní přístup
  • nebát se přiznat chybu

Nabízíme:

  • 110 - 120,- Kč/ hod
  • dotované stravování v závodní jídelně
  • Birell a limonádu na pracovišti

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda, od 1. 6. 2018 do 30. 9. 2018

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Mzda

110-120 Kč/hodina

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Zuzana Janatová