Pracovník ve výrobě - Velínář | Pivovar Plzeň

Potravinářství, Strojírenství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici Velínář. Jeho hlavní zodpovědností je kontrola a obsluha technologických zařízení na odděleních Varny nebo cylindrokónických tanků při procesu výroby piva. Dále provádí základní údržbu a sanitaci zařízení. Jedná se o práci ve směnném provozu (nepřetržitý, 12hod. směny).

Náplň práce:

• Kontrola a obsluha výrobního zařízení Varna nebo CKT
• Provádění autonomní údržby
• Zodpovědnost za dodržování pracovních a technologických postupů
• Zadávání dat do systémů

Požadavky:

• SPŠ nebo SOU potravinářského, popř. technického zaměření
• Praxe v obsluze výrobních strojů výhodou
• Uživatelská znalost práce na PC (MS Office)
• Schopnost stabilně, odpovědně a pečlivě pracovat ve směnném provozu

Nabízíme:

• Jistotu dlouhodobého zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• Zajímavou práci s možností rozvoje v rámci společnosti
• Široké portfolio benefitů
• Základní mzdu + příplatky + 10% čtvrtletní bonus
• Pravidelné roční navyšování mzdy
• Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 10 000 Kč
• 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
• Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
• Možnost volných vstupenek na kulturní a sportovní akce
• Dobrá závodní jídelna, dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
• Nápoje na pracovišti zdarma
• Příspěvek za věrnost
• Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
• Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích
• Nástup možný ihned případně dle dohody
• Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Druh pracovní smlouvy:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Simona Dlouhá