Specialista WCM – rozvoj procesů (Lean, Six sigma)

Kvalita a kontrola jakosti, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Chcete poznat proces výroby od začátku do konce a podílet se svojí prací na jeho zlepšování? Přidejte se k týmu pivovaru v Plzni!

Na pozici Specialisty WCM (World Class Manufacturing) získáte velmi dobrý přehled o fungování celého pivovaru i o procesech napříč společností Plzeňský Prazdroj a naší mateřskou firmou Asahi Breweries. Pokud pro Vás slova jako LEAN, KAIZEN, 5S, SMED, nejsou neznámá, máte rádi změny, otevřenou komunikaci, chcete ve své kariéře dále růst a dokážete své nadšení přenést na ostatní, přidejte se do našeho týmu.

Charakteristika pozice

Specialista WCM podporuje používání principů neustálého zlepšování v praxi všech zaměstnanců výrobních a logistických oddělení. Řídí a koordinuje projekty neustálého zlepšování. Podporuje zlepšovací návrhy, jejich realizaci a ocenění. Školí zaměstnance v oblasti principů štíhlé výroby. Provádí hodnocení dosažené úrovně zlepšování procesů dle kritérií WCM a ISO.

Náplň práce

• Řízení průběžného zlepšování postupů
• Sdílení dobré praxe napříč odděleními
• Výběr vhodných nástrojů a metod pro dosažení zlepšení výkonu)
• Pravidelně vyhodnocuje používání metod průmyslového inženýrství
• Provádí interní audity IMS na daném závodě, navrhuje nápravná opatření a spolupracuje na jejich vyřešení
• Poskytuje koučing a mentoring vedoucí k rozvoji procesů a k motivaci zaměstnanců
• Koordinuje a připravuje vzdělávací aktivity

Požadujeme

• Praxe v oblasti řízení změn - implementace nástrojů průmyslového inženýrství, školení, auditování procesů
• Vzdělání technického zaměření preferenčně
• Orientace v oblasti ISO norem, znalost principů WCM
• AJ na komunikativní úrovni
• Zkušenost se školením zaměstnanců je velkou výhodou
• Velmi dobré komunikační schopnosti a prezentační dovednosti

Nabízíme

• Práci pro jedničku na pivním trhu
• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• 5 týdnů dovolené
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně stravenek, příspěvků i zaměstnaneckého piva

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Schwagerová