Grafik/grafička (DPP/DPČ) - zástup během letních dovolených

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Pokud je grafika tvoji vášní a přes léto máš okurkovou sezónu, pak ti nabízíme možnost přidat se na tři měsíce do našeho marketingového týmu. Jedná se o zástup po dobu dovolených a příležitostnou výpomoc na dohodu o provedení práce nebo činnosti v období července až září.

Náplň práce:

• Spolupráce při vývoji, přípravě a zahájení produkce nových výrobků/propagačních materiálů
• Zpracovávání změn obalového materiálu
• Příprava tiskových dat
• Spolupráce s útvarem Trade Marketingu, nákupu a exportu
• Spolupráce s dodavateli obalových materiálů, propagačních materiálů a agenturami
• Administrace souvisejících procesů _archivace dat, vedení přehledu projektů aj.
• Funkční podpora Design Managera

Požadavky:

• Dobrá znalost grafických programů - Adobe Photoshop, Illustrator, In_design pro PC
• Zkušenost s obalovými a propagačními materiály výhodou
• Znalost AJ výhodou
• Proaktivní a komunikativní osobnost s citem pro estetiku a detail
• Schopnost dotahovat věci do konce
• Časová flexibilita
• Odolnost vůči stresu

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou pozici
• Rozmanitou pracovní náplň
• Práci pro jedničku na pivním trhu

Ostatní:

Jedná se o výpomoc v období červenec-září 2018.
Smlouva: DPP/DPČ
S životopisem zasílejte, prosím, i ukázky Vašich portfolií!

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Praxe a stáže. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Anna Vopravilová