Senior analytik obchodu

Marketing, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho trade marketingového týmu hledáme nového analytika obchodu, který by nám pomohl s řízením promoaktivit ovlivňující práci obchodních zástupců a telesales oddělení a zároveň by jej bavily analýzy a reporting.
Pozice je součástí oddělení Trade Execution a nemá přímé podřízené.

Náplň práce:

• Pozice je odpovědná za řízení promo aktivit v systému s přímým dopadem na práci obchodních týmů a telesales (nahrávání aktivit do systému, údržba a reporting aktivit implementovaných v trhu)
• Reporting a analýzy související s plánovanými nebo probíhajícími promo aktivitami (zapojení provozoven, sledování objemů v promocích, atd.)
• Administrace Kapacitního modelu- analýza kapacit obchodních zástupců a kapacity trhu s ohledem na plánované promo aktivity. Tvorba detailních analýz na úrovni OZ, aktivit a provozoven.
• Udržování čistoty dat – pravidelné analýzy, příprava podkladů pro revize dat, nahrávání změn do systému
• Podpora při administraci CASu (systém pro práci obchodních zástupců) - nahrávání dotazníků, reporting, atd.

Požadavky:

• Znalost problematiky rychloobrátkového zboží
• VŠ vzdělání v ekonomickém směru
• Alespoň 3 roky praxe analytické činnosti
• Výborná znalost MS Excel a dalších aplikací MS Office
• Pokročilá znalost AJ
• Dobré analytické myšlení, systematičnost, důslednost a spolehlivost
• Samostatná, zodpovědná, flexibilní a inovativní osobnost
• Řidičský průkaz skupiny B, ochota cestovat v rámci svěřeného regionu

Nabízíme:

• Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
• Přístup k nástrojům a know-how světové úrovně
• Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
• Vysokou autonomii při dosahování stanovených cílů
• Práci ve společensky odpovědné firmě
• Široké portfolio benefitů

Ostatní:

Nástup: Ideálně 1.7.2018/dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková