Brigáda - Den Kozla 2018 - 120 Kč/hod

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o provedení práce Brigáda Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Na Den Kozla 2018 hledáme příjemnou a usměvavou brigádnici nebo brigádníka. Akce se koná v sobotu 9.6.2018 přímo v prostorách pivovaru Velkopopovický Kozel. Jedná se o celodenní brigádu.

Co bude tvá náplň práce:

  • Informovat návštěvníky o volných pracovních pozicích v pivovaru Velkopopovický Kozel
  • Rozdávat zájemcům letáčky a promo materiály

Požadavky:

  • Spolehlivost, komunikativnost, zodpovědnost
  • Příjemné vystupování

Co ti nabízíme:

  • Jednorázovou fajn brigádu v příjemném prostředí pivovaru
  • Zajímavé mzdové ohodnocení: 120 Kč/hod

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Brigáda

Typ smluvního vztahu

Dohoda o provedení práce

Mzda

120 Kč/hodina

Požadované jazyky

Čeština (výborná), slovenština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Kistanová
Telefon: 724 617 017