Účetní - Plzeň

Administrativa, Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Do týmu v Plzni hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici účetní. Máte třeba i kratší zkušenosti z ekonomie či financí a máte chuť pracovat pro jedničku na pivním trhu?

Přihlaste se nám!

Hlavní náplň práce

  • Účtování dodavatelských faktur pro Asahi Brands Europe a.s. a Plzeňský Prazdroj, a.s.
  • Komunikace v rámci skupiny Asahi

Krátkodobé (adaptační) cíle

  • Seznámení se s činnostmi na dané pozici a s procesem účetní uzávěrky
  • Seznámení se s interními procesy společnosti

Dlouhodobé cíle

  • Aktivní komunikace s interními uživateli Asahi
  • Systematické vzdělávání v účetní a daňové problematice
  • Práce na denní bázi s PC (Excel, SAP, Outlook aj.)

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • Praxe v oboru ekonomika/finance vítána, možno i absolvent se schopností rychle se učit a proaktivním přístupem
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Dobrá znalost českého účetnictví, daní a souvisejících předpisů
  • Zkušenosti s informačním systémem SAP výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • Znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

Nabízíme

  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv a výborně fungující tým
  • Motivující ohodnocení, odměňování na základě výkonu
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů, včetně zaměstnaneckého piva a různých příspěvků (sport, kultura, připojištění...)
  • Nástup možný od 1.6.2018
  • Smlouvu na 1 rok s možností prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová