Specialist(k)a nákupu zemědělských surovin

Nákup, Zemědělství, lesnictví a ekologie

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho plzeňského týmu hledáme uchazeče/uchazečku pro oblast nákupu zemědělských komodit - ječmene. Potřebujeme specialistu, který má znalosti a zkušenosti s pěstováním ječmene a bude tak odborným poradcem nejen našemu týmu, ale i našim dodavatelům.

Hledáme aktivního uchazeče či uchazečku se zájmem o obor, kterému rádi poskytneme zázemí mezinárodní úspěšné firmy. Nástup možný ihned, případně dle dohody.

Náplň práce:

  • Zajištění nákupu komodity - ječmene
  • Identifikace potenciálních dodavatelů na základě znalostí trhu
  • Poskytování poradenské činnosti
  • Kontrola a vyhodnocení dodržování postupů zajišťujících udržitelný rozvoj
  • Kontrola a analýza dat
  • Tvorba plánů a nákupních reportů
  • Řešení reklamací
  • Příprava a administrace smluv
  • Práce v prostředí SAPu/ECC, s programy Excel, Word, Outlook
  • Udržování a prohlubování spolupráce s obchodními partnery

Klíčová kritéria:

  • SŠ vzdělání zemědělského zaměření
  • Znalost problematiky pěstování obilovin - ječmen
  • Schopnost pracovat samostatně a aktivně
  • Dobré komunikační a vyjednávací dovednosti
  • Zodpovědnost a pečlivost
  • Schopnost organizovat a plánovat
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Časová flexibilita a ochota cestovat
  • Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič/ka

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí mezinárodní stabilní firmy, jedničky ve svém oboru
  • Možnost dlouhodobého zaměstnání ve společensky odpovědné firmě
  • Široké portfolio benefitů (5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování vč. nápojů zdarma, pivo pro zaměstnance na Vánoce a na dovolenou, bonusové pivo, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou čásku, roční příspěvek 12 000 Kč na životní/důchodové připojištění, roční příspěvek 10 000 Kč na fond Kultura, zdraví a sport, volné vstupy na prohlídky pivovarů, věrnostní příspěvek, výhodný mobilní tarif,...)
  • Možnost dlouhodobého zaměstnání
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Kistanová
Telefon: 724 617 017