Obchodní zástupce - oblast Pelhřimov

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou kraj Vysočina

Charakteristika pozice:

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá nové talenty ke spolupráci na pozici Obchodní zástupce (oficiální název pozice je Specialista rozvoje obchodu) pro prodejní kanál ON Trade (gastronomie, konzumace v místě prodeje - hospody, restaurace apod.), a to pro oblast Pelhřimov.

Jste schopný obchodník, znalec tohoto regionu a máte bydliště v uvedené oblasti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • Získávání a komunikace se zákazníky ve svěřené oblasti
  • Budování a rozvoj obchodních vztahů se zákazníky
  • Zajištění prodeje produktového portfolia
  • Příprava obchodních nabídek
  • Úzká spolupráce s vedoucím oblasti, pravidelný reporting a související administrativa
  • Implementace aktivit na podporu prodeje

Požadavky:

  • Nadšení pro pivo a obchod
  • Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky vítána
  • Podnikatelský duch, schopnost hledat a využívat obchodní příležitosti, prohlubovat spolupráci se zákazníky v daném regionu
  • Komunikativní osobnost, schopnost najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích, radost z kontaktů s lidmi a udržování vztahů
  • Týmový hráč
  • Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
  • Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Produkt, který je radost prodávat
  • Dobré zázemí a podmínky pro práci
  • Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
  • Příležitosti ke kariérnímu růstu
  • Dobré finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům
  • Balíček firemních benefitů

Nástup: červen 2018, dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

kraj Vysočina

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková