DPP/DPČ: Junior Recruiter

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu Talent Acquisition hledáme kolegu/kolegyni s motivací pracovat a rozvíjet se v oblasti náboru a případně HR obecně. Na pozici Junior Recruitera se budete věnovat podpoře i samostatnému řízení náborového procesu.

Náplň práce:

  • Inzerce pozic na pracovních portálech
  • Předvýběr vhodných uchazečů podle zadaných kritérií
  • Vedení telefonických pohovorů
  • Organizace pohovorů nebo AC
  • Kompletní vedení výběrového procesu na juniorní pozice

Požadavky:

  • Nadšení, samostatnost, flexibilitu, optimismus a zájem o nábor/HR
  • Alespoň základní znalost postupů a nástrojů v oblasti náboru
  • Uživatelská znalost MS Excel (vytváření tabulek, vyhledávání dat, základní funkce)
  • Znalost anglického jazyka na takové úrovni, abyste mohli komunikovat s kolegy
  • Výhodou je zkušenost s náborem nebo jinými oblastmi HR a také zkušenost z mezinárodní společnosti

Nabízíme:

  • Zajímavou, variabilní ale i náročnou práci pro společnost, která je lídrem na trhu
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů
  • Možnost dalšího kariérního rozvoje v rámci firmy
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, možnost občasné práce z domova

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Ivana Pavlíčková