Specialista analýz ziskovosti

Administrativa, Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá do svého týmu v Plzni vhodného kandidáta na pozici Specialisty analýz ziskovosti. Hlavním úkolem této pozice je být partnerem manažerům prodejních týmů a poskytovat analytickou podporu celému prodejnímu týmu.

Náplň práce:

  • Příprava analýz ziskovosti našich výrobků a zákazníků, příprava detailních variančních analýz prodejů
  • Vývoj a správa modelů pro detailní plánování prodejních objemů a tržeb
  • Zajištění datové podpory prodejnímu týmu
  • Správa datových nástrojů a aplikací používaných prodejními týmy na denní bázi
  • Tvorba specifických a ad hoc analýz prodejních dat

Požadujeme:

  • VŠ vzdělání ekonomického, popř. technického směru (vhodné i pro absolventy)
  • Pokročilá znalost MS Excelu a Accessu včetně VBA, základní znalost SQL
  • Výborné analytické schopnosti a logické myšlení
  • Spolehlivost, přesnost
  • Znalost SAP a BW výhodou
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na českém pivním trhu
  • Samostatnou a velmi zodpovědnou pozici
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Smlouvu na dobu určitou 12 měsíců

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Lucie Procházková