Skladník reklamních materiálů a výčepní techniky - Teplice

Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Řemeslné a manuální práce

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Stanová 1871, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj, lídr na nápojovém trhu, hledá sezónního skladníka reklamních materiálů a výčepní techniky pro distribuční centrum v Teplicích.

Oprávnění na VZV není nutné.

Náplň práce:

• Chystání dodávek reklamního materiálu
• Provádění nakládek a vykládek reklamních materiálů a výčepní techniky
• Komunikace s dodavateli materiálu a obchodním týmem
• Montáže VT s techniky
• Údržba VT

Požadavky:

• Fyzická zdatnost
• Trestní bezúhonnost
• Pečlivost a spolehlivost
• Řidičské oprávnění na VZV výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:

• Smlouvu na dobu určitou od června do října 2018
• Možnost opakované budoucí spolupráce
• Zajímavý výdělek

Informace o pozici

Místo pracoviště

Stanová 1871, 415 01  Teplice-Trnovany, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vzdělání není podstatné

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Anna Vopravilová