Senior specialista cenové strategie - Praha

Ekonomika a podnikové finance, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj hledá posilu do týmu Revenue Managementu. Rádi bychom mezi sebe přijali samostatného a proaktivního kolegu či kolegyni se silným analytickým myšlením, kterého baví každodenní práce s čísly, daty a reporty. Náš tým funguje coby odborná podpora pro oddělení financí, obchodu a marketingu, pravidelně se tak budete potkávat i s kolegy z těchto oddělení a spolupracovat s nimi při tvorbě plánů, rozpočtů a hlavně cen.

Náplň práce:

  • Příprava podkladů a nástrojů pro tvorbu cenové strategie
  • Zpracování cenových analýz, pro některé z těchto analýz i tvorba potřebných modelů
  • Hodnocení promočních akcí, návrhy změn, spolupodílení se na přípravě rozpočtu na tyto akce
  • Sledování a hodnocení makroekonomických trendů a jejich dopadu, konkurence, zákazníků, spotřebitelů
  • Příprava a vydávání ceníků
  • Interpretace a prezentace výstupů analýz revenue manažerům

Požadavky:

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Ideálně 2 roky zkušenost na analytické pozici v FMCG společnosti (rychloobrátkové zboží) – v oblasti financí, obchodu nebo přímo v cenotvorbě
  • Zkušenost s analytickými nástroji a systémy – SAP, Excel, Nielsen data
  • Silné analytické myšlení, schopnost pracovat s daty a interpretovat výstupy analýz
  • Porozumění finančním analýzám, schopnost jejich vytváření
  • Orientace na detail, pečlivost při práci s daty a informacemi
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme:

  • Samostatnou a velmi odpovědnou pozici
  • Uplatnění v mezinárodní rozvíjející se a zároveň stabilní společnosti
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva a různých příspěvků
  • Spolupráce s profesionály z různých oblastí, přístup k různým nástrojům a know-how, propracovaný systém školení
  • 5 týdnů dovolené

Nástup ideálně co nejdříve.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s. | Plzeňský Prazdroj Slovensko, a.s.

Kontakt

Jitka Hušnerová (Hnátková)