Obchodní sládek

Gastronomie a pohostinství, Marketing, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Nošovice, Moravskoslezský kraj

Charakteristika pozice:

Obchodní sládek spolupracuje s týmy napříč společností od výroby, přes obchod, marketing až po distribuci. Jeho klíčovou zodpovědností je osvětová činnost uvnitř i mimo společnost, která přispívá k její konkurenceschopnosti na domácím i zahraničním trhu a podporuje dobrou pověst jak společnosti jako takové, tak i jednotlivých značek, které pod Plzeňský Prazdroj spadají.

Pozice Obchodní sládek spadá do úseku Trade marketingu a jejím přímým nadřízeným je Starší obchodní sládek, jehož týmu je součástí.

Náplň práce:

• Osvětová činnost uvnitř i mimo společnost - podpora dobrého jména a její konkurenceschopnosti na domácím i zahraničním trhu s pivem
• Mediální podpora všech produktů společnosti
• Spolupracuje na projektech orientovaných na vzdělávání v oblasti výroby piva u interních i externích zákazníků (ČR i zahraničí), pečuje o významné zákazníky zejména On trade, VIP zákazníky a přispívá tak k rozvoji úrovně gastronomie
• Připravuje nové projekty vedoucí k rozvoji kvality našich produktů a odstraňování nedostatků v celém dodavatelském řetězci
• Připravuje podklady pro účast na tuzemských i mezinárodních soutěží piv, a zapojuje se do mezinárodních projektů
• Podílí se na vytváření komunikačních kanálů mezi účastníky dodavatelského řetězce (tj. významnými dodavateli), médii, odbornou pivovarskou veřejností apod.
• Spolupracuje s oddělením výroby, obchodu a distribuce, Trade marketingu a Brand marketingu

Požadavky:

• Min. ukončené SŠ vzdělání
• Teoretická i praktická znalost výrobního procesu piva (tj. vč. mechanismů distribuce/marketingu/podmínek skladování/prodeje a čepování piva)
• Zkušenosti s prezentacemi před větším počtem lidí a schopnost zaujmout svým projevem
• Schopnost přizpůsobit komunikaci publiku a navazovat dlouhodobé mezilidské vztahy
• Aktivní znalost angličtiny (zkušenosti s prezentacemi v AJ) – podmínkou
• Aktivní řidič

Nabízíme:

• Samostatnou a odpovědnou pozici, jejíž výsledky jsou viditelné nejen businessu, ale i široké veřejnosti
• Rozmanitou pracovní náplň vč. možnosti cestování
• Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
• Práci pro jedničku na pivním trhu

Ostatní:

Místo výkonu: pivovar Nošovice a region Morava/Slezsko
Nástup: ihned/dohodou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Nošovice, Moravskoslezský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, auto i pro soukromé účely, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Lucie Procházková