Vedoucí výroby - Velké Popovice

Potravinářství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Chcete se podílet na výrobě jedné z nejoblíbenějších pivních značek na trhu? Baví Vás práce s lidmi a rádi si vychutnáváte produkty své práce?
Do našeho výrobního týmu v pivovaru Velké Popovice hledáme šikovné uchazeče/uchazečky na pozici Vedoucí výrobního útvaru. Vaší hlavní odpovědností bude efektivní řízení procesů výroby piva, vedení týmu pracovníků a optimalizace nákladů na daném úseku.

Máte zkušenosti z obdobné pozice? Přijďte mezi nás!

Náplň práce:

  • Efektivní řízení procesů výroby piva, uplatňování principů WCM
  • Vytváření výrobních plánů a zodpovědnost za jejich dodržování
  • Vedení a motivace týmu pracovníků
  • Účast na investičních projektech a akcích týkajících se výroby v pivovaru Velké Popovice
  • Zodpovědnost za dodržení finančních plánů, optimalizace nákladů - spotřeba energie, vody…
  • Zodpovědnost za dodržování standardů a norem v oblasti BOZP, PO, HACCP apod.
  • Komunikace s interními i externími zákazníky

Požadavky:

  • Ideálně VŠ vzdělání v oboru potravinářství, případně technického zaměření
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti technologie potravinářské výroby
  • Praxe ve vedení lidí, schopnost je motivovat, rozvíjet
  • Zkušenost v projektovém řízení
  • Zkušenost s programem neustálého zlepšování (WCM, TPM)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Samostatnost, rozhodnost, schopnost operativně řešit technické i personální problémy v daném úseku
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Práci pro společensky odpovědnou společnost, jedničku na pivním trhu
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Propracovaný systém osobního a profesního rozvoje
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Anna Vopravilová