Letní stáž – SUPPLY CHAIN (Plzeň)

Doprava, logistika a zásobování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Letní stáž – SUPPLY CHAIN (Plzeň)

Kde všude můžeš najít práci Supply chain týmu v rámci Prazdoje?

Ať už se jedná o warehousing (14 distribučních center v ČR) , distribuci (včetně tankového piva), planning nebo logistiku (našich dalších produktů přímo ke konečnému zákazníkovi), vždy je naším cílem poskytovat špičkový servis za co nejnižší náklady.

To vše a mnohem více je v kompetencích Supply Chain týmu, který sídlí přímo v srdci naší společnosti v plzeňském pivovaru.

Co po skončení stáže budeš umět?

Získáš tím jedinečnou možnost seznámit se s procesem výroby – plněním piva i s procesem nákupu a plánování. Optimalizace závozů a zásob obalových materiálů, analýzy dojezdů a zdržení u zákazníků včetně dopadu dopravní situace a modelů pro sekundární distribuci. Budeš mít povědomí i o „zákulisních“ procesech nebo dokumentech v oblasti ISO certifikace, které jsou pro klíčové z hlediska dodavatelsko-odběratelských vztahů.

Kdo se může přihlásit?

 • Stáž je určena studentům 3. - 5. ročníků VŠ, případně čerstvým absolventům (leden/červen 2018)
 • Podmínkou je dobrá znalost anglického jazyka - při pohovoru i závěrečné prezentaci vedení společnosti ji budeš potřebovat.

Co ještě využiješ?

 • znalosti z oblasti Ekonomie, Statistky a statistických metod, Logistiky (znalost a přehled o logistických procesech budou pro Tebe velkou výhodou při práci na projektu)
 • Musíš mít analytické myšlení, umět interpretovat data získaná z různých zdrojů a vidět v nich vzájemné souvislosti.
 • Nemělo chybět strategické myšlení ani schopnost samostatného rozhodování. A nebojíš se převzít zodpovědnost za své úkoly. Argumentace na základě faktů, které máš k dispozici.
 • Nebát se komunikovat - napříč týmem i firmou s lidmi, které neznáš (ale poznáš). Získáš a zároveň předáš informace, které Tě posunou dále v Tvé práci a i v rámci Tvého osobního rozvoje.
 • Když si nevíš rady, tak hledáš řešení.

Důkaz místo slibu - aneb jak to vidí úspěšní stážisté

Pokud jsme Tě stále ještě nepřesvědčili, že bys do toho měl/a jít, tak třeba Aneta, která je naše Trainee v rámci programu Future Leaders, Ti pomůže se rozhodnout:

„Jestli mě mrzelo, že jsem neměla volné prázdniny? Vůbec ne, naopak mě mrzí, že jsem o stáži nevěděla už po skončení čtvrťáku. S ostatními stážisty jsme měli dobrou partu. Na těchto stážích je také super, že když se osvědčíte, můžete se dostat do dvouletého trainee programu, jako se to stalo mne.“

Další důležité informace pro Tebe:

 • Začátek stáže: 2. 7. 2018
 • Délka trvání: 10 týdnů (plus si můžeš vzít dovolenou); prezentace výstupů z realizovaných projektů bude nejpozději v půlce září
 • Místo výkonu: Plzeň, areál pivovaru
 • Nabízíme příspěvek na ubytování
 • Stáž je plně placená a hodinově odpovídá plnému úvazku
 • Stážisty čeká i zábava – dvoudenní team building, který si naplánují dle svých představ, zajímavá setkání se špičkami ve svých oborech a tréninky dovedností.

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Adéla Teplíková