Letní stáž – Sales tým

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Letní stáž – Sales tým

Co můžeš od stáže v Obchodním týmu očekávat

V rámci letní stáže budeš v průběhu 10 týdnů realizovat projekt v některém z našich Obchodních týmů.

Bude to ON trade (hospody, restaurace), OFF trade (obchody a řetězce), tým pečující o klíčové zákazníky (Key account managers) nebo Tě zajímá práce našich kolegů v Sales operations, kteří jsou nepostradatelní pro komunikaci s našimi zákazníky a zajistí, že pivo se k nim na pošle včas?

Buď Prazdroj: Poznej svět tradiční české a světově uznávané firmy a staň se jedním z nás!

V minulosti stážisté měli za úkol vyhodnotit, jak se nám podařilo vyrovnat se se změnami jako je zavedení EET, zákaz kouření v hospodách či zákon o hazardních hrách. Neméně zajímavým projektem byla revize alokace obchodní zástupců na jednotlivé zákazníky postavená na osvěžené segmentaci a kategorizaci provozoven dle jejich významu a správně nastavené roli při obchodní návštěvě. Oddělení klíčových zákazníků pak přidalo téma, jehož výstupem bylo rozšíření vědomosti o tom, jakým způsobem nastavují ceny naši obchodní partneři.

Co si ze stáže odneseš?

Kromě zážitků, nových kamarádů a zajímavých setkání to budou hlavně zkušenosti a „rozšířené obzory“, že obchod v praxi není jen prodej a čísla, ale mnohem víc!

Mít možnost zapojit se do práce v různých týmech, řídit si své další profesní kroky a učit se od špiček ve svém oboru je šance, kterou je třeba využít.

 • Přihlas se už teď a budeš mít jasno, co Tě v létě čeká a nemine!

Na konci léta pak – jak pevně věříme – budeš vědět, co to doopravdy je „Být Prazdroj“. Že to je víc než jen věta černá na bílém.

Navíc stáž může být jen začátek – dveře do Prazdroje Ti jsou otevřené! Úspěšní stážisté mají po skončení léta možnost pokračovat v rámci Future Leaders Trainee programu a stát se tak „prazdrojákem“ se vším všudy.

Kdo se může přihlásit?

 • Stáž je určena studentům 3. - 5. ročníků VŠ, případně čerstvým absolventům (leden/červen 2018)
 • Podmínkou je i dobrá znalost anglického jazyka - při pohovoru i závěrečné prezentaci vedení společnosti ji budeš potřebovat.

Co ještě využiješ?

 • obecné ekonomické vzdělání
 • Umět se prosadit je důležité, ale stejně nezbytné je i umět naslouchat a následně díky svým analytickým dovednostem si vzít to podstatné a s tím dále pracovat.
 • Nebát se komunikovat - napříč týmem i firmou s lidmi, které neznáš (ale poznáš). Získáš a zároveň předáš informace, které Tě posunou dále v Tvé práci a i v rámci Tvého osobního rozvoje.
 • Když si nevíš rady, tak hledáš řešení.
 • Víš, o čem je týmová práce a současně si umíš přebrat zodpovědnost za své úkoly.

Další důležité informace:

 • Začátek stáže: 2. 7. 2018
 • Délka trvání: 10 týdnů (plus si můžeš vzít dovolenou); prezentace výstupů z realizovaných projektů bude nejpozději v půlce září
 • Stáž je plně placená a hodinově odpovídá plnému úvazku
 • Stážisty čeká i zábava – dvoudenní team building, který si naplánují dle svých představ, zajímavá setkání se špičkami ve svých oborech a tréninky dovedností.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, firemní akce, individuální rozvržení pracovní doby, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Adéla Teplíková