Letní stáž – Marketingový výzkum - Strategy & Insight, Praha

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Letní stáž – Marketingový výzkum - Strategy & Insight, Praha

Buď Prazdroj: Zn.: nehledáme vědátora!

Vidět za daty více než jen čísla a dokázat z nich vyčíst „příběh“, aby kolegové z Brand marketingu či Sales týmu věděli, kam směřovat své aktivity. Chtít věcem „přijít na kloub“ a dopátrat se podstaty věci – výsledky spotřebitelských, zákaznických a tržních analýz pomáhají posouvat cely byznys dopředu a naše práce je vidět.

Jinými slovy - máme kvalitní data, máme jich hodně, neváháme je použít tak, aby sloužila kolegům a byznysu! Tím se při naší práci řídíme.

Co budeš po skončení stáže umět?

Pochopíš opravdový význam slova Insight! Přesvědčíš se, že tabulky, čísla, grafy a excel jsou jen zlomek toho, co za tím je. Co Ti "vezme", jsou letní prázdniny, ale věř nám, že nebudeš litovat! Moci nakouknout pod pokličku jedničky na českém pivním trhu. V minulých letech nám stážisté pomohli skrz své projekty rozšířit vědomosti o konkurentech na českém/slovenském pivním trhu, vylepšit nám jejich databázi, zjistit reakci spotřebitelů na novinky v našem portfoliu, ale také pochopit nejnovější trendy v oblasti našeho podnikání.

Kdo se může přihlásit?

 • Stáž je určena studentům 3. - 5. ročníků VŠ, případně čerstvým absolventům (leden/červen 2018)
 • Podmínkou je i dobrá znalost anglického jazyka - při pohovoru i závěrečné prezentaci vedení společnosti ji budeš potřebovat.

Co ještě využiješ?

 • znalosti z oblasti Ekonomie, Statistky a statistických metod, Aplikované matematiky, Informatiky
 • více než uživatelskou znalost MS Excelu a QN dat
 • Musíš mít analytické myšlení, umět interpretovat data získaná z různých průzkumů trhu, což Ti umožní vidět za těmito čísly chování zákazníků.
 • Nemělo chybět strategické myšlení ani schopnost samostatného rozhodování. A nebojíš se převzít zodpovědnost za své úkoly. Argumentace na základě faktů, které máš k dispozici.

Další důležité informace:

 • Začátek stáže: 2. 7. 2018
 • Délka trvání: 10 týdnů (plus si můžeš vzít dovolenou); prezentace výstupů z realizovaných projektů bude nejpozději v půlce září
 • Stáž je plně placená a hodinově odpovídá plnému úvazku
 • Místem výkonu práce jsou naše kanceláře na Ovocném trhu v Praze v Myslbeku
 • Stážisty čeká i zábava – dvoudenní team building, který si naplánují dle svých představ, zajímavá setkání se špičkami ve svých oborech a tréninky dovedností.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, firemní akce, vlastní organizace náplně práce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Adéla Teplíková