Letní Stáž – Brand marketing (Praha)

Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Letní Stáž – Brand marketing (Praha)

Co můžeš od stáže v Brand marketingu očekávat

V rámci letní stáže budeš v průběhu 10 týdnů realizovat projekt v jednom z Brand marketingových týmů, který buduje naše značky!

Myslíš, že víš o čem Brand marketing opravdu je? Přihlas se a na vlastní kůži poznáš, že nejen kreativa je za prací branďáka!

Budování značky, které se řídí marketingovým plánem, komunikace značky v souladu s jejím positioningem a kreativní platformou nebo řízení aktivací a briefování agentur, to je jen zlomek toho, co musí každý branďák zvládnout. Stejně důležitá je i příprava/řízení a kontrola rozpočtu, spolutvorba cenové strategie a analyzování spotřebitelských dat z trhu, na kterých lze dále stavět strategii značky, jelikož to jsou základní kameny a bez nich se branďák neobejde.
Každý den bude jiný, poznáš „opravdový“ marketing a máš šanci tak vidět výsledek své práce v reálu.

Co jsme zadali našim stážistů, aby v rámci projektů zpracovali?

Jak bychom mohli Radegast dostat ještě více do povědomí mimo jeho domovský region, Jak zapojit značku Pilsner Urquell do aktivací v rámci olympijské vesničky na blížící se zimní olympiádě nebo Zpracovat návrh strategie na budování imagového atributu „relaxace“ pro značku Kingswood.

Možná si říkáš, „fíha – jak na to?“ Neboj, budeš mít podporu seniorních branďáků v týmu a zároveň se naučíš, jak si od ostatních týmů ve firmě najdeš informace, které k práci na svém projektu potřebuješ.

Kdo se může přihlásit?

 • Stáž je určena studentům 3. - 5. ročníků VŠ, případně čerstvým absolventům (leden/červen 2018)
 • Podmínkou je i dobrá znalost anglického jazyka - při pohovoru i závěrečné prezentaci vedení společnosti ji budeš potřebovat.

Co ještě využiješ?

 • obecné Ekonomické vzdělání (marketingová vedlejška Ti určitě pomůže)
 • Umíš sdílet a sdělit své myšlenky, nápady a názory a prosadit si je v momentě, kdy je to klíčové pro Tvůj projekt tak, že pro ně nadchneš i ostatní kolegy nejen v týmu, ale i v ostatních odděleních
 • Musíš mít analytické myšlení, umět interpretovat data získaná z různých průzkumů trhu, což Ti umožní porozumět chování zákazníků.
 • Nemělo chybět strategické myšlení ani schopnost samostatného rozhodování. A nebojíš se převzít zodpovědnost za své úkoly.

Další důležité informace:

 • Začátek stáže: 2. 7. 2018
 • Délka trvání: 10 týdnů (plus si můžeš vzít dovolenou); prezentace výstupů z realizovaných projektů bude nejpozději v půlce září
 • Stáž je plně placená a hodinově odpovídá plnému úvazku
 • Místem výkonu práce jsou naše kanceláře na Ovocném trhu v Praze v Myslbeku
 • Stážisty čeká i zábava – dvoudenní team building, který si naplánují dle svých představ, zajímavá setkání se špičkami ve svých oborech a tréninky dovedností.

Důkaz místo slibů - aneb jak to vidí úspěšní stážisté

 • Simča je u nás Trainee v programu Future Leaders. „Do Prazdroje jsem nastoupila na letní stáž do oddělení brand marketingu. Na práci v Prazdroji je skvělé, že se vám nebojí svěřit velkou zodpovědnost v podstatě od prvního dne, co jste ve firmě. Díky tomu se člověk hodně naučí. Vždy jsem chtěla pracovat v brand marketingu a Prazdroj mě oslovil tím, že má lokálně vyvíjenou marketingovou komunikace včetně televizních reklam. Po stáži jsem se dostala do programu Future Leaders, díky němuž jsem pracovala na oddělení trade marketingu, teď jsem na oddělení klíčových zákazníků pro kanál off trade, kde pomáhám rozjíždět alternativní kanály a následně mne čeká brand marketing.“
 • Stejně tak i Honza, kterému stáž otevřela dveře do Prazdroje a to do slova – po jejím skončení se stal naším kolegou v Brand marketingu a působí nyní v týmu Radegast jako Brand specialista. „Stáž byla skvělá v tom, že člověk dělal projekt, který není jen do šuplíku a kmenoví prazdrojáci k nám byli maximálně vstřícní. Kromě svého hlavního projektu jsem se několikrát dostal do pivovarů, do trhu a na opravdu zajímavá jednání (vymýšlení nové reklamy nebo aktivace na hokejových stadionech, atd.).“

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, občerstvení na pracovišti, firemní akce, rozjezd zcela nového projektu

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

 

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Adéla Teplíková