Skladník / Skladnice - i bez průkazu řidiče VZV

Doprava, logistika a zásobování

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice:

Nevlastníte prozatím průkaz na řízení VZV, ale rádi byste se naučili VZV ovládat a poté pracovat ve skladu pivovaru Velkopopovický Kozel? Průkaz na VZV jste měl/a, ale již není platný? Nevadí, dejte nám o sobě vědět! Vše potřebné Vás rádi naučíme a průkaz na VZV Vám zajistíme.

Vaše náplň práce:

  • Seznámit se s provozem a s jednotlivými druhy výrobků, obalů, materiálů
  • Poznat všechny procesy probíhající ve skladech a navazujících oddělení
  • Zúčastnit se školení na získání oprávnění řidiče VZV
  • Zaučit se pro samostatný výkon pozice Skladník – řidič VZV

Co od Vás požadujeme:

  • Chuť stát se řidičem VZV s potřebnými oprávněními
  • Zodpovědnost, pracovitost, ochotu pracovat na směny

Co Vám nabízíme:

  • Získání oprávnění řidiče VZV a kariérní posun na pozici Skladník / Řidič VZV
  • Jistotu dlouhodobého a stabilního zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Práci v moderním, ale přesto tradičním pivovaru
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 10 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, čepované pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu
  • Volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Dotované stravování přímo v areálu pivovaru - bohatý výběr + nápoje k obědu zdarma (nealkoholické pivo, limonády, čaj)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Pojištění odpovědnosti za škodu plně hrazené firmou
  • Příspěvek za věrnost
  • Odměny za dárcovství krve
  • Podporujeme zaměstnance v dalším vzdělávání a profesním růstu
  • Firemní společenské akce
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení
  • Možnost ubytování na firemní ubytovně přímo u pivovaru
  • Nástup možný ihned případně dle dohody

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná), slovenština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Kistanová
Telefon: 724 617 017