Administrátor/ka obchodního systému – poloviční úvazek

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Práce na zkrácený úvazek Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do našeho týmu v oddělení trade marketingu hledáme šikovného kolegu či kolegyni na pozici administrátora/administrátorky našeho systému pro práci s obchodními daty (oficiálně se pozice nazývá Senior specialist(k)a obchodních analýz), Tato pozice má na starosti administraci, správné využívání a fungování systému CAS (systém pro práci obchodních zástupců).
Dále stanovuje a řídí struktury dat sbíraných obchodním týmem. Člen týmu na této pozici pravidelně spolupracuje s kolegy z obchodu a IT oddělením a společně vytvářejí funkční systém pro práci obchodních zástupců.

Náplň práce:

  • Administrace systému CAS

• Zadávání a řešení incidentů
• Testování nových funkcionalit, oprav a změn systému
• Data – administrace a jejich údržba (čistota dat), spolupráce při tvorbě a nastavení reportingu
• Podpora uživatelů – školení a pravidelné informování skupiny uživatelů a superuživatelů ohledně změn, úprav a aktualizací. Získávání zpětné vazby, řešení potíží
• Tvorba a aktualizace uživatelské dokumentace

  • Sběr obchodních a marketingových dat- zodpovědnost a řízení sběru obchodních a marketingových dat, jejich frekvence a reporting
  • Spolupracuje na vytváření datových struktur kmenových záznamů u provozoven. Koordinace datových struktur v rámci všech oddělení
  • Příprava ad hoc analýz dle požadavků oddělení obchodu a trade marketingu

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání
  • Praxe v oblasti administrace systémů
  • Výborné analytické schopnosti – schopnost zpracovávat data
  • Schopnost komunikace s kolegy z různých oddělení, řešení problémů
  • Systematický přístup k práci, pečlivost
  • Výborná znalost MS Office (především Excel, Access)
  • Pokročilá znalost SAP R/3, CRM, SAP BW
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

  • Příležitost podílet se na projektech týkajících se mezinárodně úspěšných značek
  • Možnost pracovat s jedinečnými nástroji a know-how
  • Dlouhodobou spolupráci formou polovičního pracovního úvazku
  • Příležitost kariérního rozvoje a vzdělávání
  • Možnost částečně pracovat z domova

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Kontakt

Jitka Hnátková