Senior právník

Právní služby

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice:

Plzeňský Prazdroj v současné době hledá zkušené uchazeče či uchazečky na pozici senior právník. Pozice organizačně spadá do úseku Financí, právního oddělení. Pracuje v týmu 5 lidí (reportuje Manažerovi právních služeb).

  • Podílí se na efektivní ochraně práv a zájmů společnosti.
  • Analyzuje obchodní a právní problémy a hledá řešení podporující obchodního ducha společnosti.
  • Připravuje smluvní dokumentaci pro jednotlivé případy.
  • Podílí se na udržování právních dokumentů se zájmy společnosti a právními předpisy.

Náplň práce:

  • Poskytování právního servisu pro interní zákazníky společnosti se zaměřením na obchodněprávní, pracovněprávní agendu a agendu práva duševního vlastnictví
  • Aktivní účast na hledání řešení rizik pro společnost
  • Vystupování jako poradce a partner interních zákazníků
  • Připravenost k zastupování společnosti před státními orgány
  • Poskytování právní podpory pro projektové týmy

Požadavky:

  • VŠ vzdělání v právním oboru
  • Minimálně 3 roky praxe v oboru advokacie či v mezinárodní společnosti
  • Silná orientace na interního zákazníka, komerční dovednosti se zaměřením na strategické firemní zájmy
  • Aktivní přístup
  • Schopnost nacházet, navrhovat a realizovat řešení
  • Vynikající znalost MS Office a právního systému ASPI
  • Výborná znalost angličtiny slovem i písmem (schopnost pracovat s cizím jazykem při sestavování smluv, orientace v soukromoprávních mezinárodních vztazích)
  • Řidičský průkaz skupiny B a ochota cestovat

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Propracovaný systém osobního a profesního rozvoje

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (výborná), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková