Provozní zámečník – závod Plzeň

Elektrotechnika a energetika, Řemeslné a manuální práce

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Do týmu údržby Plzeňského Prazdroje hledáme zaměstnance na pozici Provozní zámečník. Hlavní činností je provádění strojní údržby na pivovarských technologiích.

Náplň práce

• Základní preventivní strojní údržba všech strojů na daných provozech
• Provádění malých, středních a generálních oprav, řešení havárií, revize, kontroly, diagnostika
• Zadávaní dat o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC

Požadavky

• SOU technického zaměření _ obor provozní zámečník
• Svářečský průkaz (obalená elektroda, autogen), argon výhodou
• Řidičský průkaz skupina B
• Znalost čerpadel, převodovek, armatur
• Orientace ve výkresové dokumentaci
• Práce na ranní směny, možnost směnného provozu

Nabízíme

• Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
• Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, kulturu a volný čas, zdraví, penzijní a životní připojištění, kurzy a rozvojová školení, pravidelné navyšování mzdy, odměny za zlepšovací
• Dobu určitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Dovolená 5 týdnů, příspěvek na dopravu, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, sleva na firemní výrobky/služby, občerstvení na pracovišti, závodní stravování

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Schwagerová