Junior Brand manager - Birell CZ team

Marketing, Média, reklama a PR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Zajímá tě vývoj nové komunikace značky a on-line kampaní, inovace, partnerství se sportovními akcemi, spolupráce se sportovci, charitativní projekt Nezastavitelní? U toho všeho můžeš být, pokud uspěješ ve výběrovém řízení na Junior Brand Manažera pro Birell, značky která se stala synonymem moderní a progresivní kategorie nealkoholického piva.

Ideální kandidát by měl prokázat nadšení pro budování značek a být schopný efektivně spolupracovat s interními a externími partnery při tvorbě a realizaci aktivit značky. Pozice je ideální pro kandidáty, kteří již uspěli v juniorní marketingové roli. Výhodou je zkušenost z oboru FMCG.

Pokud tě tato pozice oslovila a chceš se stát členem „stáje Birell“, pošli nám svoje CV spolu s krátkým motivačním dopisem.

Nástup od dubna 2017
Místo výkonu na Praze 1

Náplň práce

  • Spolupráce na přípravě ročních plánů značky s manažerem značky, včetně přípravy nových produktů
  • Vývoj taktické komunikace značky v souladu s “positioningem” a kreativní platformou za účelem dosažení strategických cílů značky
  • Vývoj BTL aktivit dle plánu značky a situací na trhu a komunikace s promoční agenturou
  • Samostatné řízení aktivace a komunikace sponzoringových platforem.
  • Efektivní řízení vztahů a procesů napříč firmou a napříč reklamních agentur
  • Příprava a řízení přidělené části rozpočtu značky a zajišťuje jeho efektivního využití
  • Příprava analýz z trhu a využívání znalosti o spotřebitelích a jejich zapracování do konkrétních plánů značky

Požadavky

  • VŠ vzdělání (min. ukončené Bc.)
  • Zkušenosti s marketingem na podobné pozici ((FMCG, sport, media, reklama) a orientace v základních *Znalostech marketingových principů a nástrojů
  • Orientace v číslech a schopnost z nich vyvodit správné závěry
  • Schopnost odolávat stresu a stanovování priorit
  • Schopnost dokončovat projekty v požadovaném termínu a v očekávané kvalitě
  • Dokážeš se domluvit s kolegy z různých oddělení a nadchnout je pro svůj projekt
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • Znalost MS Office (Powerpoint, Excell)
  • Řidičský průkaz B

Nabízíme

  • Samostatná a zodpovědná pozice, která je součástí corss-funkčních týmů
  • Rozmanitá náplň práce s širokým záběrem aktivit
  • Propracovaný systém profesního rozvoje a široké kariérní možnosti
  • Zajímavé portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně piva
  • Práce pro jedničku na trhu v rámci pivního segmentu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková