Skladník propagačních materiálů a výčepní techniky

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Plzeň

Charakteristika pozice

Plzeňský Prazdroj hledá do svého týmu šikovného uchazeče či uchazečku na pozici skladník propagačních materiálů a výčepní techniky pro své obchodně distribuční centrum v Plzni.
Tato pozice spadá do oddělení technického servisu. Hlavní činností je provádění nakládek a vykládek propagačních materiálů (POSM) a výčepní techniky (VT).
Jedná se o práci na dobu neurčitou v jednosměnném provozu – ranní směna

Náplň práce

  • Příprava, výdej a nakládka dodávek propagačního materiálu (POSM)

pro sekundární distribuci

  • Koordinace a spolupráce s kolegy z různých oddělení, především oddělení (podpory) obchodu
  • Příjem a výdej materiálu na sklad, inventury fyzického a účetního stavu zásob
  • Příprava a výdej materiálu na montáže a opravy
  • Příjem materiálu, jeho roztřídění, očištění a opětovné naskladnění, příprava pro odvoz

položek určených k sešrotování

  • Administrativní příprava pro další zpracování (PC i manuální forma)
  • Organizace „půjčovny“ POSM a VT

Požadavky

  • Fyzická zdatnost, zdravotní předpoklady pro pozici
  • Trestní bezúhonnost
  • Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci a péči o majetek, pracovitost
  • Ochota učit se novým věcem
  • Znalost práce na počítači
  • Platný průkaz řidiče VZV

Nabízíme

  • Práci pro jedničku na českém pivním trhu
  • Balíček firemních benefitů, včetně příspěvků na stravování, týden dovolené navíc, příspěvky

na sportovní a kulturní vyžití apod.

  • Možnost kariérního růstu

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt