Investiční a stavební technik - závod Plzeň

Stavebnictví a reality

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Do týmu hledáme Investičního a stavebního technika pro závod Plzeň, zkušeného odborníka v oblasti řízení investic, který bude řídit stavební a investiční práce. Pozice spadá organizačně do Engineering oddělení, pod Manažera energetiky a investic.

Náplň práce:

• Řízení investičních projektů v pivovaru Plzeň
• Zodpovědnost za technickou přípravu investičních projektů
• Předkládání investičních projektů ke schválení
• Zajištění investičních projektů z procesně-administrativního pohledu
• Zajištění realizace investičních projektů ve spolupráci s konečným uživatelem
• Koordinace plánu investic v daném roce, zajištění dodržování finančních plánů
• Spolupráce s oddělením nákupu, právním oddělením, daňovým a finančním v rámci výběrových řízení a smluvních procesů
• Zajištění uvedení investic do hmotného majetku
• Budování vztahů a procesů s dodavateli a interními zákazníky

Požadavky:

• SŠ vzdělání stavebního nebo technického zaměření;
• 5 let praxe v oblasti kompletního řízení investičních projektů;
• Dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem;
• Velmi dobrá práce na PC – MS Office (CAD a MS Project výhodou);
• Organizační a analytické dovednosti
• Komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, pečlivost a flexibilita

Nabízíme:

• Možnost seberealizace v oblasti projektového řízení
• Prostředí stabilní a mezinárodní společnosti
• Technologické a technické standardy na světové úrovni
• Široké portfolio zaměstnaneckých výhod a benefitů
• Přátelský kolektiv a výborně fungující tým

Druh pracovní smlouvy:

Doba určitá 1 rok s možností následného prodloužení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 304 97  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (středně pokročilá)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Veronika Schwagerová