Elektronik pivovaru - Velké Popovice

Elektrotechnika a energetika, Strojírenství, Výroba a průmysl

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Charakteristika pozice

Elektronik je klíčová role v procesu výroby a stáčení piva. V poslední době roste význam průmyslové automatizace, virtualizují se řídící systémy, rozšiřuje se sběr dat a jejich analytické vyhodnocování.
Elektronik má možnost v pivovaru poznat různé typy řídících systémů, od rychloběžného provozu stáčírny přes dávkový systém varny zajišťovaný např. nejmodernějším ŘS Pro Leit.
Tým údržby disponuje dále řadou zajímavých diagnostických a metrologických vybavení, jako např.: kalibrační pec, vibrodiagnostické systémy, thermodiagnostické systémy, vysokorychlostní kamera a další.
Dále nabízíme možnosti učit se od expertů v oboru automatizace v nápojovém průmyslu.
Elektronik pivovaru provádí elektroúdržbu na zařízeních stáčíren, výroby, energetiky – opravy, poruchy, preventivní údržbu, revize a kontroly.

Náplň práce

V prvních měsících:

  • Seznámení se s provozem stáčíren, výroby, energetiky
  • Seznámení se s obsluhou a základní preventivní údržbou strojů a zařízení
  • Průběžně kontrolovat provoz během směny, provádět jednoduché seřizování a opravy jednotlivých strojů a přístrojů
  • Práce v elektronickém systému řízení údržby SAP

Po zapracování:

  • Samostatně provádí komplexní elektroúdržbu v provozu stáčíren, výroby a energetiky
  • Zadává data o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do systému SAP;
  • Spolupracuje při uvádění nových strojů do provozu;
  • Provádí malé, střední opravy a spolupracuje na generálních opravách, provádí preventivní údržbu, revize, kontroly, diagnostiku
  • Navrhuje zlepšování procesů, minimalizace ztrát apod.

Požadavky

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • Vyhláška č. 50/78 min. § 6
  • Schopnost pracovat ve směnném provozu (4 směnný provoz)

Nabízíme

  • Pracovní poměr na dobu určitou, a to na 1 rok
  • Přátelský kolektiv
  • Nabízíme široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (benefity na výběr, příspěvek na důchodové pojištění, závodní stravování, ...) včetně piva
  • Možnost zajištění ubytování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ringhofferova 1, 251 69  Velké Popovice-Velké Popovice, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Typ práce

Manuální a provozní pracovníci

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Veronika Schwagerová