Facility specialist(k)a

Administrativa, Stavebnictví a reality

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice:

Máte zkušenosti s realizací malých a středních projektů? Orientujete se v oblasti správy nemovitostí, jste samostatná osobnost a rád/a byste rozvíjel/a svou kariéru v úspěšné společnosti?
Do našeho plzeňského týmu hledáme šikovného uchazeče či uchazečku, jehož/jejímž hlavním úkolem bude projektová činnost související se správou nemovitostí, rekonstrukcemi a dalšími facility procesy. K Vašim dalším úkolům bude patřit udržování obchodních vztahů a kontrola jejich plnění. Pokud při své činnosti zjistíte nějaké nedostatky či rizika, bude Vaší zodpovědností navrhnout řešení a implementovat nápravná opatření.

Náplň práce:

  • Správa nemovitostí, příprava návrhů změn interiérů a jejich implementace, spolupráce s manažery společnosti – vyžaduje komunikaci v anglickém jazyce
  • Organizace facility projektů – včetně přípravy rozpočtu, kontroly čerpání nákladů
  • Řízení obsazenosti kanceláří, zabezpečení značení prostor areálu
  • Administrativní činnost - příprava smluv, tvorba objednávek, administrativní podpora
  • Spolupráce s externími dodavateli a smluvními partnery, udržování obchodních vztahů
  • Identifikace rizik v procesech a jejich odstraňování

Požadavky:

  • Ideálně VŠ vzdělání, případně SŠ stavebního nebo ekonomického zaměření
  • Praxe v projektovém řízení
  • Znalost v oblasti správy nemovitostí a majetku, příslušné legislativy
  • Samostatná, proaktivní osobnost
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office – především Excel), znalost SAP výhodou
  • Pokročilá znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Portfolio různorodých zaměstnaneckých benefitů, 5 týdnů dovolené
  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Přátelské vztahy na pracovišti

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková