Obchodní zástupce-On Trade-Kutnohorsko/Kolínsko/Benešovsko

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Benešov, Kutná Hora-Kutná Hora-Vnitřní Město, okres Kolín

Charakteristika pozice

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá nové talenty ke spolupráci na pozici Obchodní zástupce (Specialista rozvoje obchodu) pro obchodní kanál HoReCa (konzumace v místě prodeje - hospody, restaurace apod.) pro oblast Kutnohorsko/Kolínsko/Benešovsko.
Jste schopný obchodník, znalec tohoto regionu a máte bydliště v dané oblasti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Získávání zákazníků, komunikace se zákazníky ve svěřené oblasti
  • Zajištění prodeje produktového portfolia u zákazníků
  • Budování a rozvoj obchodních vztahů
  • Příprava obchodních nabídek
  • Úzká spolupráce s vedoucím oblasti, pravidelný reporting a související administrativa
  • Návrh a implementace aktivit na podporu prodeje

Požadavky

  • SŠ vzdělání
  • Nadšení pro obchod a pivo
  • Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky vítána
  • Podnikatelský duch, schopnost hledat a využívat obchodní příležitosti, prohlubovat spolupráci se zákazníky v celém teritoriu
  • Komunikativní osobnost, umění najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích, radost z kontaktů s lidmi a udržování vztahů
  • Schopnost naslouchat, objevovat potřeby zákazníků a umět argumentovat ve prospěch nabídky
  • Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
  • Anglický jazyk výhodou – podstatný pro kariérní růst
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Produkt, který je radost prodávat
  • Dobré zázemí a podmínky pro práci
  • Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
  • Příležitosti ke kariérnímu růstu
  • Dobré finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům
  • Balíček firemních benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Benešov, Kutná Hora-Kutná Hora-Vnitřní Město, okres Kolín

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková