Obchodní zástupce - Litomyšl, Svitavy, Č. Třebová a okolí

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Hradec Králové

Charakteristika pozice

Obchodní tým Plzeňského Prazdroje v regionu Hradec Králové právě hledá nového kolegu/novou kolegyni na pozici Obchodní zástupce – OFF trade. Oblast Litomyšl, Svitavy, Č. Třebová a okolí.
Naše výrobky jsou nedílnou součástí české kultury a tradice. Za viditelným úspěchem našich značek u zákazníků stojí právě práce našich obchodních zástupců.
Pojďte pracovat k nám a stanete se tak součástí týmu, který je úspěšný a hrdý na svou práci.
Nástup možný ihned.

Náplň práce

  • Spolupráce na budování pivní kategorie a kultury v kanále OFF trade spolu se zákazníky
  • Budování vztahů a péče o stávající zákazníky včetně získávání nových odběratelů
  • Zodpovědnost za kvalitní prezentaci produktů Plzeňského Prazdroje v rámci kanálu Off Trade - maloobchodní provozovny (obchodní řetězce, prodejny)
  • Plnění prodejních plánů
  • Řízení práce doplňovačů zboží na jednotlivých prodejnách, hodnocení jejich výkonu
  • Realizace marketingových akcí zaměřených na podporu jednotlivých značek

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Aktivní, samostatná osobnost, ale zároveň týmový hráč
  • Chuť na sobě pracovat a dále se rozvíjet
  • Schopnost komunikovat s různými typy zákazníků za jakýchkoliv okolností a nalézat možná řešení
  • Praxe v aktivním prodeji velkou výhodou
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Stát se členem úspěšného a cílevědomého týmu a prodejního kanálu
  • Práce s portfoliem úspěšných a uznávaných značek
  • Příležitosti k profesnímu rozvoji a kariérnímu růstu
  • Propracovaný systém vzdělávání
  • Služební automobil a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Balíček firemních benefitů – příspěvky na pojištění, sportovní a kulturní aktivity, 5 týdnů dovolené, bonusové pivo a mnohé další

Informace o pozici

Místo pracoviště

Hradec Králové

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková