Brand Ambassador - trade marketing - Praha

Marketing, Média, reklama a PR, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Staň se Brand Ambassadorem a získej unikátní pozici s přesahem do obchodu, marketingu a eventů!
Jako Brand Ambassador podporuješ prémiové značky Excelent a Frisco se zaměřením na mladou cílovou skupinu v segmentu barů, klubů a diskoték. Cílem aktivity Brand Ambassadora je myslet na potřeby spotřebitelů skrz oči prodejce resp. klienta, kterým navrhuješ a přinášíš možnosti a nástroje na podporu prodeje přímo v místech spotřeby/prodeje.

  • Místem výkonu práce je velká část Čech se sídlem v Praze, pozice vyžaduje cestování a flexibilní pracovní dobu
  • Flexibilní pracovní doba podle potřeby: přes týden 10 – 18h, v případě aktivací i o víkendu v nočních hodinách
  • Vhodné pro absolventy s relevantní praxí i během studia

Náplň práce

  • Spolupracuje s majiteli či provozovateli klubů a buduje s nimi dlouhodobé a vzájemně efektivní vztahy
  • Přichází pro-aktivně s nápady na podporu komunikace a prodeje prémiových značek - brand building a visibilita přímo v místě aktivace
  • Vyhledává nové zákazníky a navazuje spolupráci
  • Organizuje promoční akce u svěřených zákazníků se zaměřením na své značky
  • S oddělením brand marketingu vyvíjí aktivity na podporu značek v klubech či eventech
  • Společně s agenturami zajišťuje perfektní exekuci aktivací značek v místě prodeje
  • Zviditelňuje svěřené značky v klíčových místech prodeje
  • Spolupracuje na zvyšování profitability společnosti přes prémiové značky v barovém a klubovém prostředí
  • Spolupracuje s tými Obchodních zástupců v daném regionu, s kterými sdílí znalosti trhu v daném segmentu a cílové skupiny

Požadavky

  • VŠ vzdělání (zaměření na obchod, marketing či management výhodou)
  • Minimálně roční praxe v relevantním oboru (kontakt se zákazníky či spotřebiteli)
  • Dobrá znalost klubového a barového prostředí - velká výhoda
  • Komunikativnost, příjemné vystupování, časová flexibilita, proaktivní a pozitivní přístup, kreativita
  • Nebát se vyjednávat a přesvědčovat
  • Pozitivní vztah k produktům PPAS a k prostředí barů a klubů
  • Dobrá znalost AJ (komunikace s majiteli v AJ)
  • Řidičský průkaz „B“, aktivní řidič - nezbytně nutné

Nabízíme

  • Práci pro stabilní jedničku na trhu ve svém oboru v týmu zajímavých lidí a v atraktivním prostředí barů a klubů
  • Velmi zajímavou, kreativní a různorodou práci každý den
  • Možnost kariérního růstu napříč společností
  • Možnost ovlivňovat prodej prestižních značek se zaměřením na mladé dospělé
  • Nadstandardní balíček zaměstnaneckých benefitů včetně týdne dovolené navíc
  • Zajímavé finanční ohodnocení, automobil i k osobnímu užití

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková