Specialist(k)a externí komunikace - Praha

Média, reklama a PR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Baví Vás komunikace s lidmi, umíte mluvit a psát tak, že Vám ostatní rádi věnují pozornost? Milujete média – tradiční i nová? Jste kreativní a máte zároveň i smysl pro detail?
Plzeňský Prazdroj nyní hledá do svého týmu šikovného uchazeče či uchazečku na pozici specialist(k)y externí komunikace.

Náplň práce

  • Zodpovědnost za oblast externí komunikace společnosti – podílí se na přípravě komunikačních strategií, ročních plánů
  • Příprava tiskových zpráv a oznámení, poskytování informací, rozhovorů, reakce na dotazy ze strany veřejnosti a médií
  • Digitální komunikace – správa sociálních sítí a webových stránek společnosti, tvorba obsahu a jeho publikování
  • Spolupráce s médii, PR a digitálními agenturami
  • Monitoring a analýza mediální publicity, efektivity využití komunikačních nástrojů

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání
  • Minimálně 3 roky zkušeností v oblasti komunikace
  • Dobrá znalost a přehled v oblasti médií – tradičních i nových
  • Výborné komunikační a prezentační schopnosti, schopnost pracovat s daty a přetvářet je v atraktivní obsah pro cílovou skupinu, smysl pro detail
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost pohotově řešit ad hoc situace
  • Plynulá znalost anglického jazyka
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Různorodou a zodpovědnou práci v úspěšné firmě
  • Místo práce v pražském Myslbeku na Praze 1
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů
  • Smlouvu na dobu neurčitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Bakalářské

Požadované jazyky

Angličtina (výborná), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková