Vedoucí technického servisu - Praha

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Chýně

Charakteristika pozice

Láká Vás možnost rozvíjet svou kariéru v Plzeňském Prazdroji? Jste technický typ, orientujete se v oblasti prodeje piva a jeho následné péče?
V tuto chvíli obsazujeme pozici vedoucí(ho) technického servisu v regionu Praha, pokud jste tedy odpověděli na předchozí otázky ano, neváhejte se přihlásit!

Své přihlášky posílejte nejpozději do 12.2.2017 (EoB).

Náplň práce

  • Komplexní řízení technického servisu ve svěřeném regionu
  • Odpovědnost za instalace, servis a správu majetku výčepní techniky a propagačních materiálů, spolupráce na jejich distribuci
  • Činnosti související s technickým zajištěním aktivit (koncerty, spol. akce) v daném regionu
  • Odpovědnost za skladové hospodářství, evidenci majetků u zákazníků
  • Vedení týmu technického servisu – 9 lidí
  • Kontrola činnosti sanitačních firem v regionu, řízení programů kvality
  • Nastavování a hodnocení cílů, zodpovědnost za zkvalitňování služeb technického servisu

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • 2 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost výčepní techniky výhodou
  • Orientace v oblasti prodeje piva a jeho následné péče (kvalita piva, sanitace)
  • Schopnost vést lidi, umět je motivovat, rozvíjet
  • Schopnost organizovat a pracovat s prioritami, otevřeně komunikovat
  • Schopnost samostatně se rozhodovat
  • Uživatelská znalost práce na počítači – MS Office (Word, Excel), SAP
  • Základní znalost anglického jazyka výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně příspěvků na penzijní/životní připojištění, stravenek či zaměstnaneckého piva
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup: březen 2017

Informace o pozici

Místo pracoviště

Chýně

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (základní), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková