Recepční v návštěvnickém centru - Plzeň

Cestovní ruch a ubytování, Zákaznický servis

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek Plzeň

O společnosti

Charakteristika pozice

Návštěvnické centrum v areálu Plzeňském Prazdroje nabízí příležitost brigády formou DPP/DPČ na pozici Recepční návštěvnického centra. Vhodný kandidát/ka komunikuje ve dvou světových jazycích (nejlépe neměcky a anglicky) a denní práce v kontaktu s lidmi je pro něj/ní zábavou.

Náplň práce

  • Příprava pracoviště na denní provoz – otevření expozic a jejich uzavírání po skončení provozu
  • Příjem rezervací (telefonických, e-mailových, osobních) - komunikace v cizím jazyce, práce s rezervačním systémem
  • Odbavení turistů - práce s pokladním systémem, příjem peněz za vstupné
  • Spoluodpovědnost za každodenní chod recepce

Požadavky

  • Reprezentativní příjemné vystupování
  • Velmi dobré koordinační dovednosti a schopnost jednat s různými typy lidí - asertivita
  • Komunikativnost, dobrá znalost 2 světových jazyků (nejlépe angličtina a němčina)
  • Časová flexibilita, spolehlivost, pečlivost
  • Schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • Znalost práce s PC (Microsoft Office, práce s internetem, …)

Nabízíme

  • Atraktivní a zajímavou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
  • Flexibilní pracovní dobu - možnost výběru směn dle potřeby
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Nástup možný ihned

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), němčina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Praxe a stáže, trainee programy. Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Adéla Teplíková