Specialista kreditu – Praha nebo Plzeň

Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Charakteristika pozice

Do našeho kreditního oddělení v Praze nebo Plzni hledáme novou kolegyni/nového kolegu, která/ý bude zodpovídat za portfolio zákazníků v otázkách poskytování kreditních limitů a správy pohledávek.
V Praze možno i na zkrácený úvazek.
Nástup: únor 2017

Náplň práce

  • Kompletace faktur zákazníků – obchodních řetězců
  • Komunikace se zákazníky za účelem kolekce pohledávek
  • Příprava podkladů a jejich analýza pro poskytování kreditních limitů
  • Samostatné zpracování podkladů pro poskytování kreditních limitů
  • Zodpovědnost za vyplývající administrativní úkoly

Požadavky

  • Min. středoškolské vzdělání s maturitou (VŠ výhodou)
  • Zkušenost z oblasti kreditu - výhodou
  • Logické uvažování a analytické schopnosti
  • Schopnost uvažovat v souvislostech
  • Komunikativnost (denní komunikace s externími zákazníky) a pro-klientský přístup
  • Pečlivost, přesná práce se svěřenými daty v rámci daného klientského portfolia
  • Dobrá znalost práce s PC (zejména práce s Excelem) – podmínkou
  • Znalost práce s SAP - výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
  • Smlouvu na dobu určitou (do listopadu 2017) s možností prodloužení
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelské vztahy na pracovišti
  • Praha: možnost zkráceného úvazku (70 % - 25 hodin týdně)

Informace o pozici

Místo pracoviště

Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Staré Město

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková