Specialist(k)a administrativy prodeje - Brno

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Brno

Charakteristika pozice

Plzeňský Prazdroj hledá do svého brněnského týmu šikovné uchazečky či uchazeče na pozici specialist(k)y administrativy prodeje.

Baví Vás administrativa? Orientujete se v oblasti EET a příslušné legislativy?
Pokud byste rád(a) rozvíjela svou kariéru v úspěšné společnosti nabízející nejoblíbenější pivní produkty na trhu, neváhejte a přihlaste se!

Náplň práce

  • Zajištění funkčnosti systému – řešení a odstranění chyb, spolupráce s vývojovým týmem
  • Správa master dat EET komunikace – evidence zákazníků, kódů DPH apod.
  • Kontrola kompletnosti a věrohodnosti EET hlášení – soulad se zákonnými a účetními požadavky
  • Kontrola správnosti účtenek
  • Komunikace se zákazníky a interními odděleními společnosti
  • Provádění účetních aktivit, fakturace korekčních dokladů
  • Kontrolní činnosti a opravy rozdílů při běžné činnosti jednotlivých distribučních center

Požadavky

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Orientace v oblasti EET legislativy, znalost účetních předpisů
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Znalost MS Office (pokročilá znalost excelu)
  • Znalost systému SAP výhodou
  • Anglický jazyk alespoň na komunikativní úrovni

Nabízíme

  • Různorodou pracovní náplň
  • Přátelské vztahy na pracovišti
  • Možnost kariérního rozvoje a vzdělávání
  • Portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvky na připojištění, sport a kulturu, stravenky a další)
  • Smlouvu na dobu určitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Brno

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková