Obchodní zástupce - Jičín, Liberec, Trutnov

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Mnichovo Hradiště

Charakteristika pozice

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá šikovné uchazeče či uchazečky ke spolupráci na pozici Obchodní zástupce (Specialista rozvoje obchodu) pro prodejní kanál ON Trade - HoReCa (hospody, restaurace apod.) pro oblast severních/středních Čech (okresy Semily, Jičín, Náchod, Trutnov).

Jste schopný obchodník, znalec tohoto regionu a máte bydliště v dané oblasti? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Získávání zákazníků, komunikace se zákazníky ve svěřené oblasti
  • Zajištění prodeje produktového portfolia u zákazníků
  • Budování a rozvoj obchodních vztahů
  • Příprava obchodních nabídek
  • Úzká spolupráce s vedoucím oblasti, pravidelný reporting a související administrativa
  • Návrh a implementace aktivit na podporu prodeje

Požadavky

  • Nadšení pro obchod a pivo
  • Zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky vítána
  • Podnikatelský duch, schopnost uvažovat o svěřeném teritoriu a zákaznické základně jako o celku, hledat a využívat příležitosti, prohlubovat spolupráci se zákazníky v celém teritoriu
  • Komunikativní osobnost, schopnost najít společnou řeč a vyjít s lidmi i v obtížných situacích, radost z kontaktů s lidmi a udržování vztahů
  • Schopnost naslouchat, objevovat potřeby zákazníků a umět argumentovat ve prospěch nabídky
  • Základní znalost programů MS Word a MS Excel, práce s PC
  • Anglický jazyk výhodou – podstatný pro kariérní růst
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Produkt, který je radost prodávat
  • Propracovaný systém školení a profesního rozvoje
  • Příležitosti ke kariérnímu růstu
  • Dobré finanční ohodnocení, služební automobil i k soukromým účelům
  • Balíček firemních benefitů – příspěvky na penzijní/životní připojištění, sport a kulturu, stravenky, 5 týdnů dovolené a další
  • Nástup v březnu 2017

Informace o pozici

Místo pracoviště

Mnichovo Hradiště

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková