Vedoucí obchodní oblasti - Karlovy Vary/Teplice

Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Teplice

Charakteristika pozice

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá nové talenty ke spolupráci na pozici Vedoucí oblasti pro prodejní kanál OFF trade (retail) pro region Karlovy Vary/Teplice.

Vedoucí oblasti (také znám jako District Manager) zajišťuje realizaci prodeje ve svěřené oblasti prostřednictvím činnosti obchodních zástupců OFF trade. Dále spoluvytváří podmínky pro efektivní práci týmu obchodních zástupců a zvyšování jejich motivace a kompetentnosti v souladu s firemní strategií.

Jste schopný obchodník, znalec tohoto regionu a máte bydliště v regionu Karlovy Vary/Teplice? Pak hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • Stanovuje krátkodobé a dlouhodobé cíle pro obchodní zástupce OFF trade v jeho prodejní oblasti v souladu se strategickými zájmy PP, a.s. a ve spolupráci s jednotlivými odděleními
  • Zodpovídá za plánování rozvoje kompetentnosti obchodních zástupců ve svém týmu
  • Buduje optimální obchodní vztahy se zákazníky
  • Zodpovídá za plnění stanovených cílů u skupiny obchodních zástupců OFF trade
  • Řídí spolupráci obchodních zástupců s pracovníky merchandisingu
  • Zodpovídá za efektivní komunikaci a zajišťování aktivit oddělení Klíčových zákazníků
  • Zajišťuje realizaci regionálních a celorepublikových akcí zaměřených na podporu prodeje a spolupracuje na jejich vyhodnocení

Požadavky

  • Víceletá zkušenost s prodejem a jednáním se zákazníky
  • Bydliště v regionu Karlovy Vary/Teplice je výhodou
  • Schopnost porozumět podnikání našich zákazníků (jak vydělávají peníze), identifikovat jejich příležitosti a navrhovat oboustranně výhodná obchodní řešení
  • Proaktivní a prozákaznický přístup
  • Prokazatelné zkušenosti s vedením lidí
  • Zkušenosti s koučováním nebo mentoringem
  • Organizační schopnosti a vyjednávání
  • Odpovědnost a pečlivost
  • Pokročilá znalost práce s PC (MS Word, Excel, Outlook)
  • Konverzační úroveň angličtiny
  • Řidičský průkaz sk. „B“

Nabízíme

  • Stabilitu a perspektivu významného zaměstnavatele
  • Odpovídající finanční ohodnocení a balíček firemních benefitů (příspěvky na pojištění, sport a kulturu, stravenky, zaměstnanecké pivo...)
  • Možnost kariérního růstu
  • Pracovní poměr na dobu neurčitou, obchodní schéma odměňování

Informace o pozici

Místo pracoviště

Teplice

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Jitka Hnátková