Personalista/ka

Personalistika a HR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Do našeho HR Operations týmu v Plzni hledáme kolegu/kolegyni se zkušeností se správou komplexní personální agendy.

Personalistika u nás není jen o papírech, šanonech a datech, ale hlavně a především o lidech! Samostatnost za svěřenou agendu jde v našich představách ruku v ruce s týmovostí! Umět se podpořit a pomoci si, když je to třeba, je pro nás klíčové. Jako odborník na slovo vzatý v této oblasti se dostanete do kontaktu se zaměstnanci napříč společností, a to sice z pozice „interního konzultanta“ v rámci personální agendy.

Náplň práce

  • Příprava, vkládání a správa dat a kompletních informací v personálním systému
  • Administrace všech změnových požadavků v personálním systému a příprava příslušných pracovněprávních dokumentů k této změně
  • Vstupní a výstupní procedury (HPP, DPP, DPČ)
  • Evidence a archivace pracovně právních dokumentů
  • Spolupráce s ostatními úseky HR oddělení, především s HR Business Partnery
  • Spolupráce s liniovými manažery
  • Konzultace pracovněprávní problematicky se zaměstnanci (osobně, email, telefonicky)

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání
  • Předchozí praxe v personalistice minimálně 3 roky - podmínkou
  • Komplexní znalost aktuální Pracovně právní problematiky (Zákoník práce a s tím souvisejících nařízení vlády, zákona o sociálním a zdravotním pojištění, zákona o daních z příjmu, atd.) – podmínkou
  • Znalost příslušné personální agendy vzhledem k různorodému charakteru zaměstnaneckých poměrů (HPP, DPP, DPČ, atd.) a s ohledem na výrobní charakter společnosti - podmínkou
  • Samostatný a „pro-klientský“ přístup k práci a svěřené agendě s orientací na interního zákazníka
  • Loajalita a diskrétnost s ohledem na spravované informace a data
  • Znalost nástrojů v rámci MS Office
  • Zkušenost s prací v HR SAP, Nugget – velkou výhodou
  • Znalost anglického jazyka (komunikativní úroveň)

Nabízíme

  • Přátelské vztahy na pracovišti
  • Portfolio různorodých zaměstnaneckých benefitů
  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (mírně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková