Trade Marketing - Specialista pro Velkoobchody

Marketing, Prodej a obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Zn.: Hledáme „markeťáka“ s obchodním duchem

Trade marketingový tým Plzeňské Prazdroje pro Velkoobchody a kanál ON Trade (Horeca) si za jeden ze svých cílů klade zlepšení zážitku spotřebitele při nákupu a konzumaci produktů v daném prodejním kanálu (konkrétně se jedná o velkoobchody).
Věděl/a bys jak na to?
Náš tým má spoustu zkušeností a osvědčených přístupů, nicméně denně se učíme a objevujeme nové a díky aktivní spolupráci s oddělením Obchodu a Brand marketingu zajišťujeme přípravu a realizaci celé řady marketingových/prodejních aktivit s jasným úkolem – navyšování prodeje skrz růst návštěvnosti a odbytu.

Pokud by ses rád/a chopil/a této výzvy a připojil/a se k nám jako Specialist(k)a Trade marketingu se zaměřením na Velkoobchody, pošli nám své CV a „prodej“ nám, proč jsi ten pravý/ta pravá, který/á nám pomůže dosáhnout našich týmových cílů.

Náplň práce

  • Zajištění a příprava implementace marketingových plánů v souladu s cíli jednotlivých značek, s objemovými cíli a zejména potřebami zákazníků
  • Komunikace s oddělením obchodu a brand marketingu při realizaci trade aktivit
  • Zajištění a vývoj komunikačních materiálů (POSM)
  • Interní prezentace svěřených aktivit
  • Monitoring a vyhodnocování vlastních i konkurenčních aktivit
  • Zodpovědnost za přidělené aktivity a jejich rozpočet

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání - podmínkou (ideálně ekonomického zaměření)
  • Praxe na obdobné pozici v oddělení Trade marketingu, Brand marketingu a/nebo Obchodu v FMCG kategorii – minimálně 1 rok
  • Orientace na doručení výsledku a správné časové řízení projektů
  • Pozitivní přístup a flexibilita v rámci řešení nastalých situací
  • Chuť učit se nové věci a získávat nové zkušenosti
  • Velmi dobré prezentační a přesvědčovací schopnosti
  • Dobrá znalost anglického jazyka a práce na PC (MS Office s důrazem na Excel a Power Point)
  • Aktivní řidič

Nabízíme

  • Práci na portfoliu úspěšných lokálně řízených značek - náš produkt je součástí české kultury
  • Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
  • Přístup k nástrojům a know-how světové úrovně
  • Práci ve společensky odpovědné firmě
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Firemní benefity, notebook, mobilní telefon

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Typ práce

Specialisté a odborní pracovníci

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková