Brigáda: Průvodce/kyně, Recepční v Plzeňském Prazdroji

Cestovní ruch a ubytování, Služby, Zákaznický servis

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Dohoda o pracovní činnosti Práce na zkrácený úvazek U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Charakteristika pozice

Průvdoce/kyně: provází v pivovaru Plzeňský Prazdroj na trasách Pilsner Urquell, Gambrinus, Pivovarské muzeum a Plzeňské historické podzemí.

Recepční: je v každodenním kontaktu s návštěvníky areálu Plzeňského Prazdroje, přijímá rezervace a obavuje turisty.
Máme zájem o dlouhodobou a pravidelnou spolupráci. Průvodci i recepční jsou nasazováni do služeb dle svých jazykových dovedností a časových možností.

Spolu s Vaší aplikací nám, prosím, upřesněnte, o kterou z nabízených brigád máte zájem - případně o obě dvě. Děkujeme.

Náplň práce

Průvodce/kyně:

  • Denní přímý kontakt s návštěvníky - skupiny, jednotlivci
  • Provádění návštěvníků po trasách Pilsner Urquell, Gambrinus, Pivovarském muzeu a Plzeňském historickém podzemí

Recepční:

  • Příprava pracoviště na denní provoz – otevření expozic a jejich uzavírání po skončení provozu
  • Příjem rezervací (telefonických, e-mailových, osobních) - komunikace v cizím jazyce, práce s rezervačním systémem
  • Odbavení turistů - práce s pokladním systémem, příjem peněz za vstupné
  • Spoluodpovědnost za každodenní chod recepce

Požadavky

  • Výborná znalost: anglického, německého, španělského, italského, francouzského nebo ruského jazyka (případně kombinace)

Recepční:

  • Komunikativní znalost dvou světových jazyků (ideálně angličtina a němčina)

Průvodce/kyně; Recepční:

  • Komunikační a prezentační schopnosti
  • Časová flexibilita / vysoké pracovní nasazení
  • Reprezentativní vystupování
  • Bezúhonnost

Nabízíme

  • Spolupráce formou DPP, DPČ
  • Plánování práce dle individuálních časových možností
  • Zajímavou různorodou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
  • Možnost zdokonalovat se v cizích jazycích a komunikačních dovednostech
  • Dynamický a přátelský kolektiv
  • Odborná školení

Informace o pozici

Místo pracoviště

U Prazdroje 64/7, 301 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na zkrácený úvazek

Typ smluvního vztahu

Dohoda o pracovní činnosti

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Čeština (výborná), angličtina (výborná)

Typ práce

Neuvedeno

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice vhodná pro důchodce.

Kontakt

Adéla Teplíková