KAM (manažer pro klíčové zákazníky) - Tradiční trh

Marketing, Prodej a obchod, Zákaznický servis

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu určitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Z pozice Manažera pro klíčové zákazníky (KAM) budete samostatně řídit spolupráci u klíčových zákazníků Plzeňského Prazdroje v prodejním kanálu OFF Trade – konkrétně se jedná o klíčové zákazníky na Tradičním trhu.
KAM se aktivně podílí na celé řadě firemních projektů a výsledky Vaší práce jsou dobře viditelné pro byznys. Podporu a pomoc s dosahováním cílů Vám dávají zejména kolegové z Trade Marketingu, Category Managementu a Obchodu.
Náš nový KAM musí uvažovat obchodně, ale zároveň být silně pro-klientsky orientován. Nebát se otevřít dveře a pro-aktivně navrhnout strategii spolupráce klíčovým zákazníkům tak, aby výsledný efekt vedl k upevnění dlouhodobé spolupráce.

Nástup : ASAP
Místo výkonu: Praha

Náplň práce

  • Rozvíjení vztahů a zefektivňování spolupráce mezi společností a přidělenými klíčovými zákazníky
  • Odpovědnost za prodejní aktivity a plnění zvolené strategie
  • Zajištění platební kázně přidělených KA
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí, rozšiřování sortimentu a zalistování novinek, které povede k navyšování obchodních výsledků
  • Plánování a řízení promočních aktivit včetně spolupráce na jejich návrzích s ohledem na potřeby klíčových zákazníků tradičního trhu
  • Spolupráce na projektech v oblasti Category Managementu u jednotlivých zákazníků (uspořádání pivní sekce)
  • Kontrola realizace dojednaných obchodních podmínek přímo na prodejnách. Zajištění pravidelné revize plnění plánu se zákazníkem

Požadavky

  • Vysokoškolské vzdělání, ideálně obchodního/ekonomického směru
  • Předchozí obchodní praxe v rámci KA managementu v FMCG min. 2 roky - podmínkou
  • Přehled v oblasti trade/shopper marketingu - velkou výhodou
  • Znalost prostředí tradičního trhu - velkou výhodou
  • Analytické uvažování s ohledem na individuální potřeby v rámci portfolia klíčových zakazníků
  • Umění vyjednávat s různými typy klientů
  • Zralá osobnost s rozvinutou schopností týmové práce
  • Motivace neustále posouvat business v oblasti tradičního trhu
  • Pokročilá znalost MS Office, především Excel; znalost SAP výhodou
  • Znalost Anglického jazyka minimálně na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Samostatnou a zodpovědnou práci
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Balíček firemních benefitů

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu určitou

Požadované vzdělání

Vysokoškolské / univerzitní

Požadované jazyky

Angličtina (pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková