Specialist(k)a průzkumu trhu - spotřebitelské chování v FMCG

Marketing, Média, reklama a PR

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Insight tým Plzeňského Prazdroje hledá nového kolegu/novou kolegyni! Náš tým není sám o sobě velký, nabízíme spíše rodinné prostředí a atmosféru, ale svými aktivitami podporujeme širokou klientelu - zejména se jedná o interní partnery, a práce Insight týmu je tak vidět v reálném byznysu. Ve spolupráci s externími výzkumnými agenturami pak pracujeme na řadě dalších projektů. Při naší práci využíváme velké množství dat a nabízíme Vám tak možnost realizace širokého množství analýz, při kterých propojujeme data z vícero zdrojů.
Do naše týmu hledáme kolegu/kolegyni, který/á bude chtít "přijít věcem na kloub" a dopátrat se podstaty, ale nehledáme vědátora - výsledky našich výzkumných a analytických aktivit je pak následně potřeba dát do srozumitelné formy, aby kolegové, kteří si u nás výzkum zadají, dostali informace, které pomohou posouvat celý byznys dopředu.
Jinými slovy - máme kvalitní data, máme jich hodně. Naše data slouží byznysu a tím se při naší práci řídíme. Pokud jsme Vás zaujali, pošlete nám své CV a pozice Specialisty průzkumu trhu může být Vaše.

Náplň práce

  • Podílí se na přípravě a řízení výzkumných projektů a studií se zaměřením na chování, potřeby a názory zákazníků a spotřebitelů
  • Podporuje a úzce spolupracuje s ostatními odděleními – obchod, marketing, cenotvorba, atd.
  • Realizuje a sdílí analýzy dat dle specifických zadání (práce s interními i externími daty)
  • Monitoruje a vyhodnocuje trendy v postojích, potřebách a chování zákazníků a spotřebitelů
  • Spolupracuje na realizace marketingových průzkumů
  • Sleduje efektivitu marketingových aktivit

Požadavky

  • Minimálně 3 roky zkušeností z oblasti kvantitativního průzkumu trhu - podmínkou (primárně v agentuře pro průzkum trhu a/nebo v renomované FMCG společnosti)
  • Zkušenost se samostatným řízením a zpracováním výzkumných projektů - výhodou (návrh metod nebo postupů pro řešení zadání klienta, vlastní analýza dat, příprava finálních výstupů včetně závěrů a doporučení)
  • Logické a analytické myšlení (vidět širší souvislosti s ohledem na analyzovaná data a fakta), spíše než kreativní přístup
  • Schopnost přeformulovat obecné slovní zadání do analýz v rámci dostupných dat, jejich následné zpracování a zpětné slovní vyhodnocení získaných informací
  • Dotahování úkolů do konce
  • Aktivně spolupracovat v týmu a efektivně komunikovat s interními klienty
  • MS Excel – pokročilá úroveň – podmínkou (velkou výhodou je znalost statistického softwaru - SPSS, R, apod.)
  • Dobrá znalost AJ

Nabízíme

  • Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
  • Přístup k nástrojům a know-how světové úrovně
  • Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
  • Vysokou autonomii při dosahování stanovených cílů
  • Práci ve společensky odpovědné firmě
  • Ostatní benefity běžně dostupné na srovnatelné pozici
  • Smlouva na dobu určitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Mobilní telefon, flexibilní začátek/konec pracovní doby, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková