Specialist(k)a průzkumu trhu (FMCG) - spotřebitelské chování

IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Marketing

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Pracovní smlouva Práce na plný úvazek Na dobu neurčitou Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Charakteristika pozice

Strategy & Insight tým Plzeňského Prazdroje hledá Specialistu průzkumu trhu.
Hlavní náplní práce na této pozici je příprava analýz pivního trhu se zaměřením na potřeby a chování zákazníků a nakupujících.
Samostatně řídí a zpracovává analytické projekty a poskytuje podporu oddělením prodeje, marketingu a cenové strategie, se kterými úzce spolupracuje.
Monitoruje a vyhodnocuje trendy na trhu, podílí se na vyhodnocování efektivity marketingových aktivit…

Náplň práce

  • Podílí se na přípravě a řízení výzkumných projektů a studií se zaměřením na chování, potřeby a názory zákazníků a spotřebitelů
  • Podporuje a úzce spolupracuje s ostatními odděleními – obchod, marketing, cenotvorba, atd.
  • Realizuje a sdílí analýzy dat dle specifických zadání (práce s interními i externími daty)
  • Monitoruje a vyhodnocuje trendy v postojích, potřebách a chování zákazníků a spotřebitelů
  • Spolupracuje na realizaci marketingových průzkumů a na vyhodnocování efektivity marketingových aktivit

Požadavky

  • Předchozí zkušenost v oblasti kvantitativního průzkumu trhu
  • Zkušenost se samostatným řízením a zpracováním výzkumných projektů
  • Logické a analytické myšlení (vidět širší souvislosti s ohledem na analyzovaná data a fakta), zkušenost se zpracováváním analýz
  • Dotahování úkolů do konce
  • Ochota učit se nové věci a přicházet s novými nápady
  • MS Excel – pokročilá úroveň – podmínkou (velkou výhodou je znalost statistického softwaru - SPSS, R, apod.)
  • Dobrá znalost AJ

Nabízíme

  • Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
  • Přístup k nástrojům a know-how světové úrovně
  • Perspektivu dlouhodobého profesního rozvoje
  • Vysokou autonomii při dosahování stanovených cílů
  • Práci ve společensky odpovědné firmě
  • Ostatní benefity běžně dostupné na srovnatelné pozici
  • Smlouva na dobu určitou

Informace o pozici

Místo pracoviště

Ovocný trh 1096/8, 110 00  Praha-Staré Město, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Délka pracovního poměru

Na dobu neurčitou

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, příspěvek na penzijní/životní připojištění, flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Angličtina (středně pokročilá), čeština (výborná)

Zadavatel

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Kontakt

Adéla Teplíková